Zdjęcia produktu


:: Bratex blachy na rąbek
:: Bratex blacha na rąbek stojący

Dachówki ceramiczne
Blachy trapezowe
ABC
CRH
Wienerberger
Roben
Struga
Kaczmarek
Dachówki cementowe
Linitherm - płyty poliuretanowe
Gamrat
Velux
Fakro
Roto
Isover - wełna mineralna
Rockwool - wełna mineralna
Aquatec
Budowa domów jednorodzinnych
Krycie dachów
Blachy na rąbek
Schwenk - wełna mineralna
Wentylacja mechaniczna
Blachodachówki
Blachodachówka modułowa

Jesteś tutaj: Oferta >>Blachy na rąbek
Blachy na rąbek Rąbek stojący na felc znajdziesz również na www.abito.pl

Blachy na rąbek: Rąbek stojący na felc - Bratex

Nazwa

Rąbek stojący na felc

Producent

Bratex

Oceń ten produkt:
 • Currently 0.00/10

Ocena: 0.0/10 (0 głosów )

Detale:

Rąbek stojący na felc

 Nawiązanie do tradycji.

/ / /

 

Panele dachowe na rąbek stojący, to powrót do tradycji wykonywania pokryć dachowych metodą „na felc”. Takie rozwiązanie, wymagające kunsztu dekarskiego, zapewnia najwyższą szczelność dachu zarówno w przypadku deszczu jak i wiatru. Poniżej przedstawiamy powody, dla których warto zdecydować się na pokrycie dachu blachą na rąbek stojący:

 

 

 • Unikalna możliwość krycia na każdą powierzchnię oraz dowolność formowania - Blacha na felc idealnie nadaje się do formowania. Dzięki temu można ją montować na dowolnych kształtach, zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych.
 • Wiele warstw ochronnych - Blacha stalowa pokryta jest ochronną warstwą cynku o masie 350g/m2 oraz grubą warstwą lakieru 50µm. Panele z aluminium pokryte są lakierem transparentnym.
 • Zalety ekologiczne - Blachy SSAB i HYDRO to najbardziej ekologioczne materiały ponieważ metal można przetapiać wiecznie a przy jego produkcji wytwarza się tylko woda i dwutlenek węgla.
 • Różne wykończenia - Blacha PRELAQ PLX dostępna jest w wielu powłokach: z połyskiem, matowej a nawet w wersji oszczędzającej energię. Blacha HYDRO 3005 dostępna jest w dwóch wersjach: Dolphin i Zinc Optic.
 • Opłacalność i konserwacja - Konserwacja dachu przykrytego tą blachą jest bardzo prosta i nie wymaga specjalistyczengo sprzętu. Dach można co jakiś czas spłukać wodą. Po wieloletnim użytkowaniu można go przemalować kładząc farbę na starym lakierze.
 • Pewniejszy dach - Gwarancja udzielana na blachę HYDRO 3005 wynosi aż 40 lat. Blacha PRELAQ PLX objęta jest 30-letnią pisemną gwarancją. Szwedzka blacha pod spodem posiada oryginalne oznaczenie, które występuje na każdym materiale z tej huty (więcej w artykule "Nie daj się łatwo oszukać").
 • Dłuższa żywotność - Dzięki długiej żywotności, przez cały okres jej użytkowania zmniejszają się koszty eksploatacji. Wybór PRELAQ PLX lub HYDRO 3005 to wybór najwyższej jakości i trwałości.
 • Paleta barw - PRELAQ PLX oferuje najszerszy wybór kolorów na rynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu dobór pasującego koloru nie będzie stanowił problemu.

 

Surowiec wykorzystany do produkcji prefabrykowanych paneli pochodzi z dwóch renomowanych hut: szwedzkiego koncernu SSAB oraz norweskiej huty HYDRO. Blacha stalowa PRELAQ PLX oraz aluminiowa HYDRO 3005, to propozycja Bratex Dachy przeznaczona do krycia połaci dachowych technologią na felc. Blacha PRELAQ PLX oraz HYDRO 3005 łączą dobre właściwości mechaniczne, przystępną cenę, długą żywotność i prostotę konserwacji. Materiał dostępny jest w kilku interesujących kolorach, także z lakierem transparentnym.

 

 

Prelaq PLX

 

 

HYDRO 3005

Grubość 0,6mm 0,67mm
Lakier 50µm 25µm
Rozszerzalność 0,0012mm/m/°C 0,022mm/m/°C
Długość pasa 30m 29m
Promień gięcia 1T 0T
Paleta kolorów z dostępnej palety Dolphin lub Zinc Optic
Min. temp. pracy -10°C -10°C
Plastyczność 160-200MPa 130-180MPa
Gwarancja 30 lat 40 lat

 

Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu k.c.

Zobacz podobne produkty

Zobacz nasze inne produkty, w których występuje blachodachówka:
  Zobacz wszystkie produkty z blachodachówka

  Zobacz nasze inne produkty, w których występuje bratex:
  Zobacz wszystkie produkty z bratex

  Dachówki Creaton